Kamo nakon osnovne škole?

Autor: Maja Zubalić, 24. 2. 2011.

Dragi učenici,

vrijeme odluke o izboru srednje škole je pred vama.
Koje zanimanje odabrati?
Za koju se školu odlučiti?
Odgovori na ova pitanja nisu uvijek jednostavni. Radi se o jednoj od najznačajnijih odluka u vašem životu kojom ćete u velikoj mjeri odrediti svoj daljnji profesionalni put. Potrebno je učiniti sve kako biste donijeli najbolju moguću odluku.

Važno je razmisliti o sebi, razgovarati s roditeljima, nastavnicima, prijateljima i stručnjacima te prikupiti što više informacija o svijetu zanimanja u koji uskoro ulazite.

U prilogu se nalaze mogućnosti školovanja na području Istarske, Ličko-senjske i Primorsko-goranske županije (kliknuti na opširnije).

Izvor: Hrvatski zavod za zapošljavanje
Priloženi dokumenti:
Kamo nakon PRIMORSKA.pdf (2.19 MB)