Hrvatski olimpijski dan - 10. rujna 2011. godine

Autor: Maja Zubalić, 14. 9. 2011.

TURNIROM U STOLNOM TENISU OBILJEŽEN HRVATSKI OLIMPIJSKI DAN

Učenici i djelatnici naše škole Hrvatski olimpijski dan obilježili su u petak, 9. rujna 2011. godine. Svi učenici i učitelji taj su dan nosili bijelu majicu kao simbol mira, prijateljstva i razumijevanja. Viši razredi su se tijekom prvog školskog sata razgibali na školskom igralištu, a razgibavanje su predvodili učenici osmog razreda. Nakon razgibavanja sa svojim su učiteljima krenuli u šetnju cestom prema Pajaru, a u školu su se vratili na drugi školski sat. Učenicima nižih razreda članovi Stolnoteniskog kluba Sveti Lovreč  u našoj sportskoj dvorani prezentirali su ovaj sport. Nakon prezentacije stolnog tenisa održan je turnir sadašnjih članova kluba na kojem su niži razredi bili pozvani kako gledatelji.  Na turniru je sudjelovalo 24 učenika naše škole. U konkurenciji kadeta-kadetkinja prvo je mjesto zauzela Mateja Pršurić, drugo mjesto Elvis Starić, a treće mjesto Endy Terlević. U konkurenciji najmlađih kadeta najuspješniji je bio Marko Herak, drugo mjesto je zauzeo Karlo Johannes Antolović, a treće mjesto Ivan Babić. Tamara Vošten bila je najuspješnija u konkurenciji najmlađih kadetkinja, drugo mjesto je zauzela Lara Zgrablić, a treće Ivana Mikulić. Svi natjecatelji koji  su sudjelovanjem na ovom turniru promicali su zdrav način života, sport, fair play i  prijateljstvo te su po završetku turnira dobili i prigodnu  pohvalnicu.

(Klikom na opširnije pogledajte fotografije)