RODITELJSKI SASTANAK U 8. RAZREDU

Autor: Katerina Zgrablić, 3. 6. 2017.

Dana 31. svibnja održan je posljednji roditeljski sastanak u 8. razredu.

Na sastanku su gostovali predstavnici srednjih škola: Ana Kalčić-pedagoginja TUŠ Antuna Štifanića Poreč, Krešimir Bronić-ravnatelj SŠ Mate Balote Poreč i Josip Šiklić-ravnatelj GSŠ Jurja Dobrile Pazin. U svrhu pravilnog i učinkovitog zanimanja njihove djece, naši su gosti roditeljima predstavili programe i zanimanja, značajke i uspjehe srednjih škola iz koji dolaze te ih upoznali s Pravilnikom o elementima i kriterijima za izbor kandidata za upis u I. razred srednje škole u školskoj 2017./2018. godini i Odlukom o upisu  učenika u I. razred srednje škole u školskoj 2017./2018. godini.

Zahvaljujemo se našim gostima na izdvojenom vremenu!