Maškarana zabava!

Autor: Maja Zubalić, 3. 3. 2011.

Pravu malu maškaranu zabavu učenici naše škole imali su u petak, 25. veljač 2011. godine.

Fotografije se nalze u Foto galeriji (izbornik s lijeve strane)

Niži razredi su se sa svojim učiteljicama zabavljali tijekom trećeg i četvrtog školskog sata. Kako bi mještanima Svetog Lovreča pokazali svoje maske najprije su u povorci krenuli kroz mjesto. Nakon toga okupili su se u školskoj dvorani gdje su se natjecali u raznim igrama. Na kraju je predstavnik svakog razreda dobio kekse i grickalice koje su međusobno podijelili. Viši razredi su se zajedno proveselili šesti i sedmi školski sat. Organizatorom ovogodišnjih maškara bili su učenici osmog razreda koji su s razrednicom Katarinom Tomičić Stepančić osmislili program kroz koji su na s vodile Sara Rupenović i Ana Špiler. Učenici su se natjecali u raznim igrama. Bilo je tu svakojakih igara od jedenja kremšnita do plesa sa stolicama, a za najuspješnije natjecatelje organizatori su osmislili i maškarane diplome. Predstavnici razrednih odjela Eva, Mateo, Martina i Ornela imali su težak zadatak da među mnoštvom raznovrsnih maska izaberu najoriginalniju, a nagradu je odnijela Pipi Duga Čarapa-Mateja Pršurić. Učenici su se na kraju počastili keksima i grickalicama.