Evo kako nam je bilo na božićnoj priredbi....

Autor: Maja Zubalić, 8. 2. 2011.

Božićno-novogodišnja priredba učenika naše škole održana je 17. prosinca 2010. godine u školskoj dvorani. Dvorana je bila prepuna posjetitelja koji su mogli uživati u priredbi ''Božićne užance''. Stariji posjetitelji kroz nju su se mogli prisjetiti starih istarskih, pomalo zaboravljenih božićnih običaja, dok su ih mlađi pak imali priliku upoznati. U programu su sudjelovale dramska, folklorna, ritmička i recitatorska grupa, svirači narodnih instrumenata te školski zbor. Nakon priredbe najmlađe je poklonima razveselio Djed Mraz koji je uspio doći unatoč gustom snijegu što je te večeri neumorno padao.

Fotografije se nalze u Foto galeriji (izbornik s lijeve strane)