Vijeće učenika

Autor: Katerina Zgrablić, 9. 6. 2016.

Dana 6.lipnja 2016. godine održala se peta sjednica Vijeća učenika ove školske godine. Sjednica je započela u 13.15 sati u prostorijama škole.

Svi članovi Vijeća učenika bili su prisutni. Na sjednici smo razgovarali o Izvješću o provedbi školskih i razrednih projekata, školskih natjecanja, smotri te humanitarnih aktivnosti i naposljetku o Izvješću o radu Vijeća učenika u školskoj 2015/16. godini. Za iduću školsku  godinu najavljene su neke novine u školi kao što su e-dnevnici i školske uniforme. Na kraju sjednice naša pedagoginja nas je počastila kolačima čime smo slatko završili i našu posljednju sjednicu ove školske godine.

Izvor: Loris Kovrelica, 8. razred