Autor: Katerina Zgrablić, 1. 6. 2016.

U petak, 27. svibnja obilježili smo Dan škole izložbom učeničkih radova u holu škole i priredbom koja je održana u 18,00 sati u školskoj dvorani.,

Fotografije se nalaze u Foto-galeriji.

Priredbu je otvorila ravnateljica Nataša Lakoseljac pozdravnim govorom, nakon čega je uručila nagrade učenicima koji su ove školske godine sudjelovali na županijskim natjecanjima. Nakon dodjele zasluženih nagrada rezultate svog cjelogodišnjeg rada i truda predstavili su nam članovi dramske, recitatorske, ritmičke i folklorne grupe te pjevačkog zbora. Kroz zanimljiv program vodili su nas Ivan Glavočević i Tea Matošević, učenici 7. razreda.