Uručene nagrade za natječaj ''Dizajniraj, drogu ne diraj''

Autor: Katerina Zgrablić, 27. 5. 2016.

Dana 25. svibnja u sjedištu Istarske županije u Puli uručene su nagrade učenicima osnovnih i srednjih škola za najbolje radove na natječaju „Dizajniraj, drogu ne diraj“, provedenom u sklopu kampanje protiv bolesti ovisnosti „Bježi/Via“.

Nagrade je uručila zamjenica istarskog župana Viviana Benussi, posjetivši kako je Istarska županija kampanju pokrenula prije 12 godina s ciljem promicanja važnosti prevencije ovisnosti.

Zadovoljstvo ovogodišnjom akcijom izrazio je i glavni koordinator kampanje „Bježi! Via!“ Diego Bosusco koji je uz Nenada Marjanovića bio u sastavu ocjenjivačkog suda za pristigle radove. Bosusco je ujedno najavio kako se ove godine nastavlja s kampanjom s novom akcijom ‘Klikaj protiv ovisnosti’.

Na natječaj je pristiglo 112 radova iz 12 istarskih osnovnih i srednjih škola.

Učenicima 8. razreda naše škole Keti Hrelja, Ileni Radić, Evi Radovčić, Lorisu Koverlici i Ivanu Babiću dodijeljeno je tablet računalo.

Čestitamo ;)

Više na linku!