Posjet ravnatelja Gimnazije i strukovne škole Jurja Dobrile Pazin

Autor: Katerina Zgrablić, 14. 4. 2016.

Dana 6.travnja 2016. godine ravnatelj Gimnazije i strukovne škole Jurja Dobrile iz Pazina gospodin Šiklić posjetio je naše osmaše.

Održao je kratku prezentaciju o školi. Prezentirao im je školske projekte, dostignuća učenika i opisao njihov način rada. Nakon Power Point prezentacije gospodin Šiklić im je podijelio brošure za određene smjerove, gimnaziju, elektrotehničara, komercijalista, ovisno o njihovim namjerama za upis u srednju školu. Učenici su proučili brošure, a nakon toga im je gospodin Šiklić odgovarao na pitanja vezana uz broj dostupnih mjesta za pojedine smjerove, o prosjecima prošlih generacija i mogućnostima zapošljavanja nakon završene srednje škole.

Izvor: Eva Radovčić, 8.r.