Delegacija učenika u prostorijama Općine

Autor: Maja Zubalić, 7. 10. 2010.

Danas, 7. listopada 2010. godine načelnik općine primio je delegaciju učenika (članove Vijeća učenika) u pratinji gospođe Lidije Malčević Lovrić u prigodi Dječjeg tjedna.

Kliknite na opširnije!

Danas, u četvrtak (7. listopada 2010. godine) načelnik općine primio je delegaciju učenika (članove Vijeća učenika) u prigodi Dječjeg tjedna.

Na satovima razrednika učenici su sa svojim razrednicama pisali PORUKE ODRASLIMA te odabrali pet najzanimljivijih. Predstavnik razrednog odjela prezentirao je poruke svog razreda na prijemu kod načelnika općine.

Našelnik općine srdačno je dočekao delegaciju učenika, čestitao im Dječji tjedan te nakon prezentiranih odabranih poruka od strane predstavnika učenika obećao kako će se potruditi  oko ostvarivanja istih kroz suradničko partnerski odnos lokalne zajednice i škole.

Ostale fotografije potražite u foto-galeriji u albumu Dječji tjedan, šk.god. 2010./.2011.!