Dobitnici nagradnog natječaja ''Daj 5 za bolji svijet''

Autor: Katerina Zgrablić, 25. 10. 2015.

''Daj 5 za bolji svijet'' naziv je nagradnog natječaja za literarne i likovne radove  koji je raspisan 1. listopada, a radove je trebalo predati do 15. listopada.

Povjerenstvo koje je trebalo odabrati najbolje među prijavljenim radovima imalo je zaista težak zadatak, budući da su se učenici jako potrudili. Prigodom priredbe za Dane kruha i zahvalnosti za plodove zemlje, koja je održana 23. listopada, ravnateljica je svim sudionicima natječaja uručila pohvalnicu za sudjelovanje na natječaju, a autori najuspješnijih radova  su nagrađeni.

Nagrađeni učenici u kategoriji likovnih radova su:

1.mjesto: Ilena Radić, 8. r.

2.mjesto: Eva Radovčić, 8. r.

3.mjesto: Luka Švaganović, 8. r.

Nagrađeni učenici u kategoriji literarnih radova su:

1.mjesto: Loris Koverlica, 8. r.

2.mjesto: Eva Radovčić, 8. r.

3.mjesto: Ines Močilac, 7. r.

Čestitamo svim sudionicima natječaja!

Izvor: Novinarska grupa