Posjet načelniku Općine Sveti Lovreč

Autor: Katerina Zgrablić, 7. 10. 2015.

Svake godine načelnik Općine Sveti Lovreč u prigodi Dječjeg tjedna organizira prijem za učenike naše škole i polaznike područnog odjela Dječjeg vrtića ''Radost'' u Svetom Lovreču. Ove je godine prijem bio upriličen 5. listopada.

Članove Vijeća učenika naše škole i predstavnike dječjeg vrtića u pratnji školske pedagoginje Lidije Malčević Lovrić u općinskoj je vjećnici primio načelnik Marko Ljubešić.

U vedrom ozračju podružili smo se s načelnikom te izrazili mu svoje želje i zahtjeve, a on nas je saslušao i počastio nas.

Izvor: Leo Meštrović, 7.r.