Edukacijom do zdravlja!

Autor: Administrator , 6. 10. 2010.

Škola je 6. listopada 2010. godine ugostila gospođu nutricionisticu Jasnu Trdislavić-Rusac u sklopu provedbe Programa edukacije za zdravstvenu zaštitu učenika u osnovnoj školi koja je za učenike nižih razreda pripremila i prezentirala edukativna predavanja na temu Pravilne prehrane i zdravlja.

Hvala gospođi Jasni Trdislavić-Rusac!

(Popis predavanja pogledajte klikom na opširnije.)

Po razredima su održana dolje navedena predavanja:

1. razred - Prehrana I (Radionica na temu: mlijeko i mliječni proizvodi, jabuka - kraljica voća)

2. razred - Prehrana II (što i kako jedemo)

3. razred - Pravilnom prehranom do zdravalja

4. razred - Naše otrovne životinje i bilje