Svečana podjela svjedodžbi učenicima 8. razreda

Autor: Katerina Zgrablić, 24. 6. 2015.

Svečana podjela svjedodžbi učenicima 8. razreda održana je 23. lipnja u 18,00 sati.

Fotografije se nalaze u Foto-galeriji.

Učenike i uzvanike na početku je pozdravila razrednica učenika 8. razreda Katarina Tomičić Stepančić, a potom su im se prigodnim govorom obratile ravnateljica Nataša Lakoseljac i bivša razrednica Davorka Prusić. Nakon svečane podjele svjedodžbi, uslijedio je prigodni program kojeg su pripremili učenici. U sklopu programa prikazan je i film o generaciji, kojeg su učenici izradili uz pomoć učiteljice informatike Maje Pavličić. Zajedničko druženje nastavljeno je uz zakusku.