PODJELA SVJEDODŽBI

Autor: Nataša Lakoseljac, 18. 6. 2015.

Podjela svjedodžbi za učenike VIII. razreda održat će se u utorak, 23.6. u 18,00 sati, a za učenike od I. do VII. razreda u utorak 30.6.2015. godine u 8,00 sati.

Za učenike od I.do VII. razreda organiziran je prijevoz školskim autobusom i kombijem.

Molimo sve učenike da u što kraćem roku, a najkasnije do podjele svjedodžbi, podmire sva dugovanja prema školi – vratiti knjige u knjižnicu i plate marendu,

Učenicima koji su uspješno završili školsku godinu čestitamo te želimo svima sretne i vesele ljetne praznike! :)