Završna priredba učenika četvrtog razreda

Autor: Katerina Zgrablić, 16. 6. 2015.

Završna priredba učenika četvrtog razreda održana je 12. lipnja.

Na našoj završnoj priredbi bili su roditelji. Najprije smo glumili i plesali. Nakon toga smo jeli pizzu i kolače. Onda smo se natjecali s roditeljima u nogometu i graničaru. Stigla je još jedna tura pizze, a nakon nje igrali smo se do kasno . Vrijeme je bilo lijepo. Meni se priredba svidjela. Kad je bilo 10 sati svi smo otišli kući.

David Sošić

Na završnoj zabavi mi je bilo lijepo. Na početku smo imali kratku priredbu. Svi smo sudjelovali. Osjećali smo se ponosno kad su nam roditelji pljeskali. Poslije priredbe smo jeli pizzu. Bila je jako ukusna. Nakon pizze otišli smo s roditeljima na igralište. Kad smo se umorili došla je još jedna tura ukusne pizze. Poslije toga smo se opet išli igrati. Ja sam s mamom igrao košarku. Bilo je vrlo zabavno. Na kraju smo pojeli sladoled. Razgovarali smo i družili se do 10 sati, kada smo svi krenuli kući.

Leonard Janko

Već mjesec dana ranije počeli smo se dogovarati o našoj završnoj priredbi. Priredba je bila vrlo lijepa, sve je teklo prema planu. Poslije priredbe smo jeli i popili nešto. Nakon toga smo se zabavljali i igrali s roditeljima. Trčali smo štafetu, igrali graničara, a roditelji su nas gađali. Neki roditelji su igrali nogomet i košarku. Nakon igre zasladili smo se sladoledom,  a nakon ugodnog druženja vratili smo se kućama.

Sara Šergo