Zadnji roditeljski sastanak u 8. razredu

Autor: Katerina Zgrablić, 9. 6. 2015.

U utorak, 2. lipnja 2015. godine održan je zadnji roditeljski sastanak naših osmaša.

Fotografije se nalaze u Foto-galeriji.

Na sastanku su prisustvovali predstavnici srednjih škola: Srednja škola Mate Balote, Poreč - ravnatelj Krešimir Bronić, Turističko-ugostiteljska škola Antona Štifanića, Poreč - ravnateljica Vesna Baranašić,  Srednja škola Zvane Črnje, Rovinj - ravnateljica Marija Brana i psihologinja Doris Grbac, Gimnazija i strukovna škola Jurja Dobrile, Pazin - Amneris Ružić, profesorica hrvatskog jezika i književnosti i talijanskog jezika i književnosti. Tom prigodom u svrhu pravilnog i učinkovitog  odabira zanimanja njihove djece, ukratko su upoznali roditelje sa Pravilnikom o elementima i kriterijima za izbor kandidata za upis u I. razred srednje škole  u školskoj 2016./16. godini   i Odlukom o upisu učenika u I. razred srednje škole u školskoj 2015./16. godini te su predstavili programe i zanimanja, značajke i uspjehe srednjih škola iz kojih dolaze.

Zahvaljujemo našim dragim suradnicima na vremenu koje su izdvojili za nas!