Evakuacijska vježba

Autor: Katerina Zgrablić, 28. 5. 2015.

Dana 25. svibnja u našoj je školi održana evakuacijska vježba.

Fotografije se nalaze u Foto-galeriji.

Vježbi su prisustvovali i vatrogasci JVP Poreč. Postavljen je lažni dim te su učenici  nakon oglašavanja alarma trebali izaći iz škole bez panike. Po dolasku vatrogasci su ušli u školu i ''spasili'' Ines koja je ostala ozljeđena i u nesvijesti. Izveli su je iz škole i odveli je do naših učenica koje su bile na natjecanju Crvenog križa. One su je zbrinule i stavile u bočni položaj. Ova je evakuacijska vježba bilo vrlo poučna za sve učenike i učitelje naše škole te se nadamo da će se organizirati i druge godine.

Izvor: Ines Močilac i Natali Banko