Upitnik za učenike 6. i 8. razreda - Shema školskog voća i povrća

Autor: Maja Zubalić, 27. 5. 2015.

U okviru projekta Shema školskog voća i povrća, Hrvatski zavod za javno zdravstvo je na nacionalnoj razini nadležan za monitoring i evaluaciju učinkovitosti projekta Sheme školskog voća i povrća na prehrambene navike i zdravlje školske djece.

S obzirom na veliki broj škola koje su uključene u projekt, statistički je određen reprezentativan uzorak od 80 osnovnih škola na kojem će se provoditi praćenje i vrednovanje ovog projekta, kojim je obuhvaćena i naša škola.

Elektronički upitnik za učenike 6. i 8. razreda osnovne škole dostupan je na sljedećoj internetskoj adresi: