Posjet SŠ Eugena Kumičića u Rovinju

Autor: Katerina Zgrablić, 26. 5. 2015.

Dana 21. svibnja tri učenika osmog razreda Abel Licardo, Antonio Matošević i Natali Banko otišli su u posjet Srednjoj školi Eugena Kumičića u Rovinju.

Posjet srednjoj školi organizirao je ravnatelj škole učenicima koji su bili zainteresirani za neki od smjerova. Kad su učenici stigli dočekali su ih psiholog, ravnatelj i još nekoliko profesorica posluživanja. Ravnatelj je poveo učenike Abela Licarda i Antonia Matoševića da razgledaju prostor kojeg mehatroničari koriste za rad, a učenici Natali Banko su profesorice posluživanja pokazale gdje će imati školski praktični rad bude li upisala taj smjer. Na kraju su se učenici zasladili kolačima, kavom i čajem.

Izvor: Natali Banko