Manifestacija Radfrühling 2015

Autor: Katerina Zgrablić, 12. 5. 2015.

Dana 11. svibnja u sklopu manifestacije Radfrühling kroz Sveti Lovreč prošlo je oko 265 biciklista iz Njemačke.

Biciklijada se održava već šesnaestu godinu za redom, a organiziraju je Bavarski Radio i Televizije, novinske kuće Münchner Merkur i Tages Zeitung te tour operator I.D. Riva Tours iz Münchena – sve u suradnji s Turističkom zajednicom Istarske županije.  Biciklisti su se kratko odmorili na našem školskom igralištu. DočekalI su ih članovi folklorne grupe naše škole koji su im otplesali nekoliko plesova, a na harmonici ih je pratio naš bivši učenik, sada srednjoškolac, Mateo Antolović.

Izvor: Novinarska grupa