CRVENI KRIŽ

Autor: Anamarija Markić, 17. 3. 2015.

Dana 14. ožujka 2015. godine Crveni križ Poreč  organizirao je kao i svake  godine Natjecanje mladih Hrvatskog Crvenog križa. Na natjecanju su sudjelovale i naše učenice: Ena Cerjan, Natali Banko, Hana Kuhar, Ines Samardžić, Paola Terlević, i Tamara Vošten, učenici Osnovne škole Tar – Vabriga,  dvije ekipe Srednje škole „M. Balota“ Poreč, te učenici kao dio organizacijskog tima Srednje škole „A. Štifanić“ Poreč. Svrha natjecanja bila je motivirati mlade za humanitarno djelovanje u zajednici, stvaranje osjećaja solidarnosti te formiranje stavova o potrebi odgovornog ponašanja prema sebi i drugima.

Fotografije i podrobniji članak može se pogledati na web stranici:

Izvor: Novinarska grupa