Međunarodni dan starijih osoba

Autor: Maja Zubalić, 1. 10. 2010.

Po užanci za Međunarodni dan starijih ljudi školanti naše škole skupa sa svojin maještrovicami prontivaju veselu feštu za naše babe, dide, none i nonice.

Želimo tornati smih na vaša lica i reći van da niste zabljeni, da meritate našu brigu i kumpaniju. Mi mladi bimo van stili zafaliti na svemu ča ste učinili za nas.

Pasano lito bili ste u našoj školi pak smo skupa delali lipe stvari. Mi smo za to jako kuntenti i se šperamo da ćete nan dojti i to lito i prenesti ništo novo "S kolina na kolino - da se ne zabi"

Već tradicionalno prigodom Međunarodnog dana starijih osoba učenici naše škole zajedno sa svojim učiteljicama pripremaju veseli program za naše bake, none, djedove i nonice.

Želja nam je vratiti osmijeh na njihova lica i poslati poruku da nisu sami i zaboravljeni, da zaslužuju našu pažnju i brigu. Mi mladi iskreno smo zahvalni za bogatstvo Vašeg znanja, iskustva, brige i ljubavi kojima nas darujete.

Prošle školske godine našu suradnju obogatili smo zajedničkom kreativnom radionicom u našoj školi. Predstavnici Doma rado su pokazali svoju vještinu i kreativnost u izradi likovnih uradaka te ih prenijeli mladom naraštaju. Svi su bili sretni i zadovoljni pa će se kreativno druženje nastaviti i ove školske godine: "S kolina na kolino - da se ne zabi".