SPORTSKE NOVOSTI

Autor: Anamarija Markić, 24. 2. 2015.

U organizaciji Hrvatskog školskog sportskog saveza, dana 23. veljače 2015. godine održano je poludržavno (međužupanijsko) natjecanje iz stolnog tenisa za učenice i učenike osnovnih škola. Natjecanje se odvijalo u sportskom domu Anton Tova Stipančić u Dugoj Resi. U kategoriji učenika prvo mjesto osvojili su predstavnici naše škole, Luka Švaganović, Karlo Johannes Antolović i Ivan Glavočević. Ovim uspjehom po prvi puta jedna skupina školskog sportskog društva naše škole ostvarila je pravo nastupa da državnom natjecanju.

Cijeloj stolnoteniskoj skupini ŠSD Sv. Lovreč želimo puno uspjeha na državnom natjecanju. :)

Izvor: Novinarska grupa