Zaljubljene maškare

Autor: Anamarija Markić, 19. 2. 2015.

Dana 17. veljače 2015. godine u našoj školi obilježilo se  valentinovo i maškare. Glavni organizatori bili su učenici 7. i 8. razreda u suradnji sa svojim razrednicama, Lolitom Njegovan i Katarinom Tomičić Stepančić. Kakvo je raspoloženje bilo u školi, može se vidjeti u foto-galeriji. Album je imenovan pod nazivom Zaljubljene maškare.

Svi su od ranog jutra veselo jurili po školi pripremajući sve za taj poseban dan. Dok su učenici nižih razreda otišli u šetnju po Svetom Lovreču i zabavljali se u školskoj dvorani uz glazbu, učenici viših razreda bili su na nastavi, a konačno peti sat svi smo uživali u priredbi. Svaki razred je imao svoju točku: recitaciju, pjesmu ili pak zanimljiv ples ljubavne tematike, a podijelila se i ljubavna pošta. Po završetku priredbe uživali smo u domaćim fritulama, koje su napravile naše vrijedne kuharice. Šećer nam je dobro došao jer smo se morali pripremiti za igre pod maskama. Izredale su se zabavne i vesele igre, ples, natjecanja i dokazivanja...Svaki pobjednik je dobio i nagradu. Kako sve maškare biraju pobjednike tako smo i mi odabrali najljepšu i najdomišljatiju masku te kralja i kraljicu. Ove maškare su nam uljepšale dan, nadam se da ćemo ih se rado sjećati.

Izvor: Eva Radovčić, 7. razred

Izvor: Novinarska grupa