Prijem prvašića

Autor: Administrator , 6. 9. 2010.

Nova nastavna godina započela je 6. rujna 2010. godine.
Novopečene prvašiće, njih dvadeset i troje, prvi su dan dopratili roditelji, a u školskome holu dočekale su ih učiteljica Gracijela Čehić i ravnateljica Greis Franković. Velik je to dan za njih koji po prvi puta sjedaju u školske klupe. Kako bi im on ostao u lijepom sjećanju pobrinuli su se stariji učenici koji su ih dočekali kratkim prigodnim programom, nakon kojeg ih je učiteljica otpratila u učionicu. Prvog dana posjetio ih je i načelnik općine Sveti Lovreč Silvano Matošović od kojega je svaki učenik na poklon dobio knjigu ,,Dječji bonton''.

(Slik pogledajte klikom na opširnije)