Odbrojavanje je krenulo...početak je sve bliži...

Autor: Maja Zubalić, 3. 9. 2010.

Dragi roditelji i učenici,

"Jestel` čuli dobro svi, vjerujte bez šale, počinje škola za naše učenike drage!"

u ponedjeljak, 6. rujna 2010. godine na školska vrata pokucat će nova nastavna godina 2010./2011. te Vam tom prigodom želimo sretan i uspješan početak.

Prvi dan nastave održat će se po sljedećem rasporedu "skraćenih" sati za koje trebate ponijeti i radni materijal (udžbenike, bilježnice...):

sat 5.razred 6.razred 7. razred 8. razred
Raspored sati - prvi dan nastave (6.9.2010.)
1. SR SR SR SR
2. SR SR SR SR
3. Njemački j. Geografija Hrvatski j. Likovna k.
4. Matematika Engleski j. Povijest Likovna k.
5. Geografija Matematika Engleski j. Hrvatski j.
6. SR Povijest Likovna k. Engleski j.

Zbog skrćenih sati nastava prvog dana završava u 11,30. Povratak autobusom i kombijem je u 11,35.

Promjene voznog reda autobusa!
1. Ove školske godine mijenja se vozni red autobusa na autobusnoj liniji Poreč - Katun - Bratovići - Baderna. Naime, autobus iz Poreča kreće 10 minuta ranije, pa bi učenici trebali biti na autobusnim stanicama također bar 10 miniuta ranije.

2. Povratak kućama (ne odnosi se na prvi dan nastave) također je pomaknut na 14,00 sati.

Odgovore na moguća pitanja vezana za promjenu voznog reda autobusa dobit ćete na roditeljskom sastanku koji se planira za prvi tjedan i o kojem ćete biti naknadno informirani