Božićna akcija „Za 1000 radosti“

Autor: Martina Batel, 12. 12. 2013.

Učenici i djelatnici naše škole već dulji niz godina sudjeluju u božićnim akcijama Hrvatskog Caritasa kojima je cilj pružanje pomoći najsiromašnijim obiteljima u Hrvatskoj.

U ovogodišnjoj akciji, koja se provodi pod imenom „Svi smo pozvani“, prodavale su se silikonske narukvice s porukama koje pozivaju na solidarnost, požrtvovnost, nesebičnost i socijalnu osjetljivost. Narukvice su se prodavale po cijeni od 5,00 kuna. Na taj način u školi je prikupljeno 870,00 kuna.

Polovica prikupljenih sredstava bit će uplaćena na račun Hrvatskog Caritasa za potrebite obitelji diljem Hrvatske, a polovica ostaje školi za obitelji u potrebi u vlastitoj sredini.

Hvala svima koji sudjelovali u akciji.

Voditeljica skupine Humane vrednote

Snježana Vujić