Sportske novosti

Autor: Martina Batel, 10. 12. 2013.

Proteklog vikenda 07.- 08.12.2013. godine u Zagrebu, u Domu sportova održan je TOP 12 mlađih kadeta Hrvatske na kojem je sudjelovalo   12  najboljih stolnotenisača na Hsts-ovoj rang-listi.

Sudjelovali  su mlađi kadeti iz Osijeka, Zaboka, Ljubešćice, Svetog Lovreča ,Velike Gorice i Zagreba. Sveti Lovreč je postigao sjajan uspjeh, jer je do predzadnjeg dana imao čak tri predstavnika na ovom Top-u. Međutim, bolest je spriječila Ivana Glavočevića, koji je morao otkazati nastup, tako da su nastupili samo Luka Švaganović i Antolović Johannes Karlo.

Fantastičan uspjeh postigao je mlađi kadet Svetog Lovreča -Karlo Johannes Antolović, koji je sjajnom igrom i skorom 8 pobjeda i 3 poraza osvojio odlično treće mjesto.

Čestitamo Karlu Johannesu Antoloviću i treneru Branku Jakovetiću!

Izvor: Novinarska grupa