Projekcija filma "Jutro poslije"

Autor: Martina Batel, 21. 11. 2013.

U sklopu zdravstvenog odgoja 18. studenog 2013. učenici osmog razreda pogledali su film ''Jutro poslije".

Dana 21. studenog posijetila nas je školska liječnica dr. Danijela Puniš kako bi nam odgovorila na pitanja u vezi filma. Neki od nas su samo slušali, a neki su imali puno pitanja. Predavanje je bilo poučno i zanimljivo iz razloga što nam je doktorica odgovorila na pitanja koje se nikad ne bismo usudili pitati naše roditelje, a osim toga možda i kad bismo pitali roditelje, oni nam ne bi znali dati stručan odgovor kao što je to učinila doktorica.

Ovim putem zahvaljujemo dr. Danijeli Puniš!.

Vanesa Bulić, 8. razred

Izvor: Novinarska grupa