LiDraNo 2010.

Autor: Maja Zubalić, 13. 1. 2010.

Poštovani kolege,

Pozivamo vas da prijaviti i dostavite svoje radove za Općinski susret LiDraNo 2010. god. Osnovnoj školi Joakima Rakovca Sv. Lovreč, koja je ujedno i domaćin ovogodišnjeg susreta, do petka 15. siječnja 2010. godine.

Općinsko - gradsko povjerenstvo Poreštine za natjecanja i smotre sastat će se u srijedu 13. siječnja 2010. godine te odrediti broj radova za literarno i novinarsko stvaralaštvo, kao i za dramsko - scensko stvaralaštvo.

Sve propozicije susreta, kao i prijavnice, nalaze se u Katalogu natjecanja i smotri učenika i učenica osnovnih i srednjih škola Republike Hrvatske za 2010. godinu.

Molimo vas da sve radove pošaljete u pet primjeraka potpisane i ovjerene prema naputku Kataloga.

Općinski susret LiDraNo održat će se u srijedu 20. siječnja 2010. godine.

Detaljne informacije o organizaciji susreta dostavit će se naknadno.

Unaprijed se zahvaljujemo!

Ravnateljica: Greis Franković