Sportske novosti

Autor: Martina Batel, 12. 11. 2013.

U nedjelju 10.11.2013. u Umagu u sportskoj dvorani Sttela Maris održano je pojedinačno prvenstvo Primorsko istarsko goranske regije za najmlađe kadete i najmlađe kadetkinje te kadete i kadetkinje koje je okupilo 45 stolnotenisača i stolnotenisačica iz klubova Poreča, Nove Vasi , Svetog Lovreča, Višnjana, Tara, Novigrada, Pule, Rijeke, Crkvenice, Brovinja i Umaga.

U konkurenciji najmlađih kadetkinja sjajan uspjeh ostvarila je mlada igračica Svetog Lovreča Antonela Glavić koja je nanizala pet pobjeda i uvjerljivo osvojila prvo mjesto te nakon nedavnog osvajanja prvog mjesta na prvenstvu Istre postala i regionalna prvakinja.Antonela je pobjedila Maju Dodić (Sv.Lovreč) sa 3-0, zatim Krajnović Sašu (Pula) sa 3-2, Benčić Taneu (Tar) sa 3-0, Vičić Chiaru (Crikvenica) sa 3-0 i Smiljanić Noru (Crikvenica ) sa 3-1.

Čestitamo Antoneli Glavić na osvojenom 1. mjestu u kategoriji najmlađih kadetkinja!!

Izvor: Novinarska grupa