Završna svečanost povodom Dana kruha i zahvalnosti za plodove zemlje

Autor: Martina Batel, 18. 10. 2013.

Voditeljice programa završne svečanosti   Hana Kuhar i  Eva Kljajić, učenice VII. i VIII. razreda  upriličile su program duhovnim porukama. Zbor je otpjevao pjesmu ''Kruše života''. Literarno-recitatorska skupina je pripremila recitacije o kruhu. Dramska skupina je odglumila predstavu o marendi, a na kraju je folklorna skupina otplesala balun.

Zatim je ravnateljica  Nataša Lakoseljac podijelila nagrade za literarni i likovni natječaj ''Moja škola''.  Slatke nagrade pripale su učenicima koji su osvojili drugo i treće mjesto,  a sretnici koji su svojim radom i trudom osvojili prvo mjesto dobili su i pohvalnicu. Na kraju je uslijedila molitva i blagoslov kruha uz prisutne svećenike.

Eva Radovčić , 6. razred

Izvor: Novinarska grupa