Posjet Domu za starije i nemoćne osobe u Poreču

Autor: Martina Batel, 2. 10. 2013.

U prigodi  Tjedna Međugeneracijske solidarnosti (1. listopada-Međunarodni dan starijih osoba),  članovi dramske i folklorne skupine naše škole  s voditeljicama Gracijelom Čehić i Lolitom Njegovan i ravnateljicom Natašom Lakoseljac posjetili su Dom za starije i nemoćne osobe u Poreču.

Kao i svake godine, posjetili  smo naše starije te time pokazali kako izgleda susret i suradnja među generacijama. Štićenici doma dočekali su nas velikim pljeskom, a nakon što je ravnateljica Nataša Lakoseljac  u ime naše škole zahvalila na pozivu, predstavili smo im se  bogatim dramskim programom, pjevačkim glasom te nezaobilaznim Balunom.

Na naše veliko iznenađenje, nonići i nonice   odglumili su modernu Crvenkapicu kako bi nam pokazali da se u srcu dugo može ostati dijete. Naš rastanak završio je razmjenjivanjem poklona, malom zakuskom i smijehom koji smo prepričavali na putu prema školi.

U nadi da će nam naši prijatelji i druge ponovno nešto pripremiti radujemo se susretu do iduće godine!!!

Eva Radovčić, 6. razred.

Izvor: Novinarska grupa