Osnovna škola Joakima Rakovca Sveti Lovreč Pazenatički

Novosti

STK "Sv. Lovreč"

Autor: Martina Batel, 10. 9. 2013.

U subotu 07. rujna 2013. godine u Zadru održan je 10. Memorijalni turnir u stolnom tenisu "Barba Tomo Amižić" koji je okupio preko 70 stolnotenisača i stolnotenisačica iz Hrvatskih klubova. Odlične rezultate i nove bodove u  turniru  ostvarili su članovi Svetog Lovreča, Nove Vasi i Poreča.

U kategoriji najmlađih kadeta sjajan uspjeh ostvario je mladi član Sv. Lovreča Luka Jovičić, koji je osvojio turnir bez izgubljenog seta.

U kategoriji mlađih kadeta briljirao je Karlo Johannes Antolović (Sv.Lovreč) koji je osvojio prvo mjesto. Ivan Glavočević zaustavljen je u ¼ finalu od Borovnjaka, dok je Luka Švaganović zaustavljen u 1/8 finala.

U kategoriji najmlađih kadetkinja mlada Lovrečanka Lara Zgrabljić bila je na korak do osvajanja odličja. Nove bodove osvojile su i mlade igračice Sv. Lovreča  Antonela Gavić i Maja Dodić.

Sjajni rezultati, puno osvojenih bodova, odlična igra i osvojena dva prva mjesta te jedno treće pokazuje da su naporne ljetne pripreme urodile plodom. Igrače Poreča, Svetog Lovreča i Nove Vasi za dva tjedna očekuje odlazak u Bjelovar.

Izvor: Novinarska grupa