Literarni i likovni natječaj

Autor: Martina Batel, 20. 9. 2013.

Osnovna škola Joakima Rakovca Sveti Lovreč Pazenatički dana 20. rujna 2013. godine povodom Dječjeg tjedna a u prigodi obilježavanja 50-te obljetnice naše škole raspisuje

N A G R A D N I   N A T J E Č A J

za najuspješnije  literarne i likovne radove na temu „ Pet desetljeća moje škole“  s naslovima:   „MOJA ŠKOLA“,  „ŠKOLA KOJU VOLIM“  I ŠKOLA KAKVU ŽELIM“

Na natječaju mogu sudjelovati učenici od I. – VIII. razreda. Natipkane pismene radove  i likovne uratke treba predati učiteljicama razredne nastave, učiteljicama hrvatskoga jezika i učiteljici likovne kulture. Rok predaje radova je utorak, 15. listopada 2013.

Radove će pregledat Povjerenstvo u sastavu: ravnateljica, učiteljice hrvatskoga jezika, učiteljica likovne kulture i voditeljice likovne i likovno - kreativne skupine.

Najbolji literarni i likovni radovi bit će nagrađeni!

Nagrade najuspješnijim učenicima bit će uručene u petak, 18. listopada 2013. na završnoj svečanosti „Dani kruha – dani zahvalnosti za plodove zemlje“

SVIM UČENICIMA ŽELIMO PUNO USPJEHA!

Sveti Lovreč, 20. rujna 2013.

Izvor: Novinarska grupa