Dobrodošli u školske klupe

Autor: Martina Batel, 2. 9. 2013.

Nakon dugih i toplih ljetnih praznika, zaželjeli smo se  naših školskih klupa.

Najuzbuđeniji među nama bili su naši novi prvašići. U pratnji roditelja i s torbom na leđima, veselo su ušli u školski hodnik gdje ih je dočekao program dobrodošlice. Program je započeo pozdravnim riječima ravnateljice Nataše Lakoseljac  i njihove nove učiteljice Snježane Vujić. Poručila im je da će se sljedeće godine   zabavljati i zajedno naučiti mnoge važne stvari koje će im biti potrebne u daljnjem životu. Zatim smo se  svi opustili uz recitacije, pjesme i ples  uz učenike 6. razreda. Prvašići su dobili na poklon knjigu Zvonimira Baloga pod nazivom Male priče o velikim slovima koje su im uručili načelnik općine Marko Ljubešić i učiteljica Snježana Vujić. Uslijedilo je fotografiranje i upoznavanje u školskom restoranu.

Nadamo se da su već dobri prijatelji te im   želimo da im učenje ne bude teško, a najviše im želimo imenik pun petica!!

Eva Radovčić, 6. razred

Izvor: Novinarska grupa