Odgovor Helpdeska (CARNet), dostava potpisanih prijavnica

Autor: Maja Zubalić, 4. 7. 2013.

Dragi osmaši,

zbog Vaših upita Školi, objavljujemo sljedeći odgovor Carnetovog helpdeska na temu dostavljanja potpisanih prijavnica:

A

"1. Ucenici osmih razreda prijavnice dostavljaju samo i iskljucivo svojim razrednicima jer su razrednici jedine osobe koje to mogu evidentirati ucenicima. Detaljnije upute o prijavnici nalaze se na 47. stranici publikacije Prijave i upisi u srednje skole 2013./2014. koja se nalazi na naslovnici stranice Upisi.hr .

2. Ucenici ne dostavljaju prijavnice srednjim skolama."

B

Dostava dokumentacije (liječničke potvrde...) koja je uvjet za upis određenog obrazovnog programa može se obaviti do 12.07.2013. srednjim školama (naša preporuka - nemojte čekati zadnji dan).

Navodimo iz brošure "Idemo u srednju!" sa 50. stranice koju ste primili te se u digitalnom obliku nalazi na www.upisi.hr (prijave i upisi u srednje škole u školkoj godini 2013./2014.)