Posjet glazbene škole

Autor: Martina Batel, 4. 6. 2013.

U srijedu, 29. svibnja u posjet našoj školi došli su učenici glazbene  škole "Slavko Zlatić" iz Poreča.

Cilj posjeta je  potaknuti i motivirati učenike prvog i drugog razreda na upis u glazbenu školu, i time ih uvesti u čaroban svijet glazbe i sviranja. Naši gosti u pratnji svojih učitelja, priredili su nam mali koncert na različitim instrumentima. Cijeli program vodili su naši učenici  Paolo Zgrablić i Mateo Antolović koji su ujedno i uspješni polaznici glazbene škole. Oni su na vrlo simpatičan i jednostavan način pokušali objasniti izvedene skladbe. U samom programu sudjelovali su učenici naše škole i izvrsni harmonikaši koji su nagrađivani na različitim natjecanjima: Fabian Babić, Ivan Babić i Karlo Johannes Antolović .Na kraju su učenici mogli pogledati i probati svirati instrument koji im se najviše svidio. Jednosatno druženje prošlo je ugodno i pozorno.  Veliki broj učenika zinteresiran je  za upis u glazbenu školu. Mi im od srca želimo puno uspjeha!!!

Izvor: Novinarska grupa