Obavijest osmašima

Autor: Maja Zubalić, 13. 5. 2013.

Svi učenici koji u Srednjoj školi Zvane Črnje Rovinj žele upisati programe ekonomist ili tehničar za računalstvo, trebaju ih potražiti pod nazivom: ekonomist-eksperimentalni strukovni kurikulum, odn. tehničar za računalstvo - eksperimentalni strukovni kurikulum.

Zbog teškoća u sustavu e-upisa, prijave u te programe biti će moguće tek od utorka 14.5.2013. ili srijede 15.5.2013. .
Napomena:
Eksperimentalni programi su novi, osuvremenjeni i prilagođeniji tržištu rada. Srednja škola Zvane Črnje Rovinj jedna je od malobrojnih škola u kojima će se novi eksperimentalni programi provoditi već od šk.god. 2013./2014.  (uz još četiri ekonomske škole u Hrvatskoj i13 škola sa programom tehničar za računalstvo. Ubuduće ti će se programi uvesti u sve škole.
Srdačan pozdrav.

Izvor: Ravnateljica: Marija Brana