Mijenjamo uloge

Autor: Martina Batel, 22. 3. 2013.

Dana 21. ožujka   ostvarili smo školski projekt  Mijenjamo uloge. Cilj projekta jest da učenici, učitelji i drugo osoblje naše škole zamjeni uloge na jedan dan kako bi učenici shvatili važnost posla učitelja, a učitelji ponovno sjeli u školske klupe.

Donosimo neke doživljaje naših učenika, a uskoro ćete moći pogledati i video materijal o projektu.

Nina Dobran 7. razred ( zamjenska učiteljica 1. razreda)

Sviđalo mi se biti učiteljica prvog razreda na jedan dan, iako je  bilo  vrlo zahtjevno. Prvi razred je dosta nemiran i učenici stalno zapitkivaju, pa sam tek sad zapravo shvatila kako je našim učiteljima teško s nama.

Vanesa Bulić 7. razred  (zamjenska knjižničarka)

Danas je bilo predobro, posao knjižničarke je veoma zanimljiv i svakako će mi današnje iskustvo  pomoći u daljnjem izboru zanimanja.

Deni Terlević 8. razred (zamjenski učitelj 4. razreda)

Iako sam imao samo prva tri sata, današnji je dan bio vrlo naporan i ipak ga ne bih  ponovio .Danas sam naučio važnu životnu lekciju- nikad neću postati učitelj!

Izvor: Novinarska grupa