Natjecanje pomladaka i mladeži Crvenog križa

Autor: Martina Batel, 22. 3. 2013.

Dana 16. ožujka  2013. održano je natjecanje pomladaka i mladeži Crvenog križa Poreštine u Poreču.

U natjecanju su sudjelovale osnovne i srednje škole Poreštine (Tar-Vabriga, Kaštelir, Višnjan, Sv. Lovreč).  Naša škola je predstavljala ekipu u sastavu: Mateo Antolović (7. r.), Roberto Licardo (8. r.), Fabian Babić (8. r.), Paulo Zgrablić (8. r.) i Elvis Starić (8. r.).

Na natjecanju koje se sastojalo od praktičnog i teorijskog djela, naša škola je  osvojila  3. mjesto. Na teorijskom djelu učenici su morali pokazati znanje iz povijesti CK, dok se na praktičnom djelu pružala prva pomoć "ozlijeđenima".

Čestitamo još jednom našoj ekipi!

Izvor: Novinarska grupa