Bježi-Via

Autor: Martina Batel, 5. 3. 2013.

U sjedištu Istarske županije održana je svečana dodjela nagrada na natječaju za izbor najboljeg slogana u kampanji protiv bolesti ovisnosti Bježi - Via pod nazivom "Razmisli i naziv kampanje smisli".

Učenik  7. razreda naše škole Mateo Antolović osvojio je nagradu natječaja "Bježi! Via!"

‘Bježi! Via!’’ naziv je preventivne akcije protiv bolesti ovisnosti koju, već desetu godinu zaredom, provodi Istarska županija u suradnji s Agencijom Čempress. U sklopu akcije objavljen je natječaj za osmišljavanje slogana borbe protiv ovisnosti, otvoren za sve učenike osnovnih i srednjih škola, te studente.

Stručno povjerenstvo prepoznalo je, između 188 pristiglih idejnih rješenja i rad učenika 7. razreda Matea Antolovića. Mateo se predstavio grafičkim rješenjem i sloganom "Ovisnost u smeće, zdravlje sve veće" i osvojio nagradu za poseban doprinos u borbi protiv ovisnosti. Time je osvojio i kartu Istre, te MP4 player.

Nagradu su Mateu uručili članovi stručnog povjerenstva akcije "Bježi! Via!" na press konferenciji sazvanoj u četvrtak, 28. veljače 2013. u prostorima sjedišta Istarske županije u Puli.

Sve pristigle radove, fotografije sa press konferencije i izjavu Matea možete pogledati na stranicama www.bjezi-via.com.

Čestitamo Mateu na osvojenoj nagradi!

Izvor: Novinarska grupa