"Zaljubljene maškare"

Autor: Martina Batel, 16. 2. 2013.

Ove godine  odlučili smo  spojiti Valentinovo  i Maškare, pa smo  12.  veljače  u našoj školi  održali priredbu  pod nazivom „Zaljubljene maškare“.

U organizaciji priredbe sudjelovali su učenici 7. i 8. razreda naše škole. Dok su jedni pripremali maske, drugi  su  se trudili  da sve bude u znaku crvenih srca, a njihov marljiv rad i trud mogao se vidjeti na samoj priredbi. Nakon razrednih točaka  u znaku Valentinova, uputili smo se u školsku dvoranu na natjecateljske igre.

Na priredbi se održala  podjela Nagradog natječaja za literarne i likovne radove  koje promiču zdrav život na temu  „Moje slobodno vrijeme“. Pohvale i nagrade uručila je ravnateljica škole, Maja Pavličić.

U literarnom stvaralaštvu nagrade su dobili:

1. Maja Dodić,  3. razred
  2. Loris Koverlica, 5 .razred
  3. Mateo Antolović, 7. razred

U likovnom stvaralaštvu  nagrade su dobili:

1. Jan Prenc, 7. razred
  2. Samanta Terlević,  8. razred