Literarno-likovni natječaj "Mucko Bucko"

Autor: Maja Zubalić, 30. 1. 2013.

Udruga za kulturu "Ča?" raspisala je literarno-likovni natječaj "Mucko Bucko" na temu istoimene bajke. Natječaj je otvoren do 1. lipnja 2013. godine a mogu sudjelovati djeca do 14 godina starosti.

Likovni i literarni radovi  šalju se isključivo na e-mail: natjecaj.muckobucko@gmail.com. Literarni radovi (pjesme, priče, crtice) mogu biti pisani na hrvatskom književnom jeziku ili dijalektu.

Radove treba potpisati imenom i prezimenom, navesti godinu djeteta, razred i školu ili dječji vrtić koje dijete polazi te adresu stanovanja i e-mail adresu.

Odabrani radovi biti će tiskani u zajedničkoj zbirci radova. Autori odabranih radova koji budu tiskani u zbirci, bit će pozvani na predstavljanje zbirke u Viškovu.

Radovi poslani na natječaj se ne vraćaju, a za objavljene radove se ne plaća honorar.

Izvor: www.skole.hr