Valentinovo u našoj školi

Autor: Administrator , 14. 2. 2009.

Dan zaljubljenih na naš način.

U iščekivanju dana svih zaljubljenih romantično se raspoloženje počelo širiti školom već početkom veljače. Sve učionice kao i školski hol prigodno su ukrašeni učeničkim likovnim i literarnim radovima. Za organizaciju obilježavanja Valentinova bili su zaduženi učenici 7. razreda i njihova razrednica.  Prigodni program upriličen je u petak, 13. veljače nakon nastave u školskome holu. Kroz program su nas vodili Kristijan Herak i Barbara Terlević. Nastupila je dramska grupa s kratkim igrokazom i recitatori s ljubavnim pjesmama. Potom su održane karaoke u kojima su nastupili učenici, koji su se ranije prijavili za sudjelovanje, s dobro poznatim ljubavnim pjesmama. Proslava je dosegnula vrhunac kada su učenici 7. razreda zapjevali himnu naše rukometne reprezentacije, svima nam dobro poznatu ''Morsku vilu''. Svi su zajedno s njima zapjevali pa čak i učitelji. Po završetku programa učenici su se počastili medenjacima u obliku srca.

Ljubav

Ima ljubavi veselih i tužnih,
ali nema onih ružnih.

Ima onih lakih
i ima onih mlakih.

Ljubavi nam ima raznih,
ima crvenih, ima praznih.

14.02. dan je pravi
jer na taj dan ljubav se slavi.

Martin Matošević, 4.r.

Priloženi dokumenti:
Povijest Dana zaljubljenih.doc (60.00 KB)