OBAVIJEST O TESTIRANJU PSIHOFIZIČKE SPREMNOSTI ŠKOLSKIH OBVEZNIKA ZA UPIS U PRVI RAZRED OŠ JOAKIMA RAKOVCA U ŠKOLSKOJ GODINI 2024./2025.

Autor: Mladen Majušević, 19. 4. 2024.

Školski obveznici prema prijavi prebivališta odnosno boravišta djece koja pripadaju upisnom području OŠ Joakima Rakovca u Svetom Lovreču, obavještavaju se o testiranju djece u svrhu utvrđivanja psihofizičke spremnosti za početak školovanja i to u dva različita termina:

1. Polaznici Dječjeg vrtića Radost, radne jedinice Sveti Lovreč, u četvrtak 25. travnja 2024. godine u prostorima radne jedinice Sveti Lovreč tijekom redovnog boravka djece u vrtiću.
  2. Sva ostala djeca u petak 26. travnja 2024. godine u 13 sati u školskim prostorijama. Obavezno je da djeca dođu u pratnji roditelja.

Detaljnu Obavijest možete vidjeti klikom na poveznicu.