OBAVIJEST O UPISU U PRVI RAZRED ŠK. GOD. 2023./2024.

Autor: Mladen Majušević, 5. 6. 2023.

Poštovani roditelji budućih učenika prvog razreda, dragi budući učenici!

Nakon provedenog testiranja, vrijeme je da se provedu i upisi u prvi razred osnovne škole. Upisi će se odvijati u tajništvu škole koje se nalazi na prvom katu u terminima:

12. i 13. lipnja 2023. od 9:00 do 12:00 sati

14. lipnja 2023. od 9:00 do 12:00 sati i od 17:00 do 19:00 sati.

Pri dolasku na upis, roditelji obavezno moraju donijeti sljedeću dokumentaciju:

• Osobnu iskaznicu oba roditelja,
  • OIB roditelja,
  • Rodni list djeteta,
  • Domovnicu (a za dijete stranih državljana i kopiju boravišne vize i OIB koje izdaje Policijska uprava).

Za sva pitanja i nedoumice, slobodno telefonski kontaktirajte tajništvo na broj 052/448-104.

Krajem mjeseca lipnja planiramo održati inicijalni roditeljski sastanak o čemu ćemo Vas podrobnije obavijestiti na vrijeme.

Veselimo se Vašem dolasku i s nestrpljenjem očekujemo početak nove školske godine 2023./2024.

Obavijest o provođenju upisa možete pronaći na poveznici OVDJE!