Uspješna Aurora Matošević

Autor: Alen Hasikić, 15. 3. 2023.

Danas moramo pohvaliti jednu našu učenicu, koja pomiče sve granice i  penje se na vrhove. Naša učenica Aurora Matošević je samo 2. razred, a već je osvojila  sedam 1. mjesta u penjanju! Aurora je članica SPK Hiperaktiv i  redovito ide na natjecanja, na kojima postiže odlične rezultate. Osim  1. mjesta, Aurora je osvojila dva 2. mjesta i jedno 3. mjesto. Ovim se  sportom bavi manje od godinu dana pa zamislite što će biti kako bude odrastala! Draga Aurora, nastavi biti ovako odlična i uspješna i  nastavi se penjati prema vrhu!

Školska psihologinja, Martina Červar