Učenici kao urednici vijesti

Autor: Alen Hasikić, 16. 1. 2023.

Učenici 6. razreda u sklopu izvannastavne aktivnosti Građanski odgoj i obrazovanje vježbali su kako biti urednik, konkretnije, kako napisati i objaviti vijest na mrežnoj stranici škole.

Zadatak je bio predstaviti aktivnosti koje su se odvijale tijekom jednog sata Građanskog odgoja i obrazovanja.

Vijest učenika:

U ponedjeljak 16. siječnja 2023. godine, učenici 6. razreda su u sklopu GOO-a imali sljedeće aktivnosti:

1. aktivnost „Pogodi tko sam“. Učenici su nestrpljivo pogađali što piše na papiru, odnosno tko su oni u tom trenutku.

2. aktivnost: učenici su ispunjavali anketni upitnik o zadovoljstvu pogađanja Građanskog odgoja i obrazovanja.

3. posljednja aktivnost: analiza dva slučaja: nasilja i e-nasilja.

Vijest napisali: Vito, Hana, Lea, Jakov, Anel, Natali i Tea.

Uskoro će uslijediti objava rezultata istraživanja o zadovoljstvu pohađanja GOO-a, o čemu ćemo vas uskoro obavijestiti.

Voditelj GOO-a: Alen Hasikić, pedagog